مهمترین سخنان جانشین دبیر کل جهاد اسلامی در گفتگو با رادیو صدای قدس

ابو طارق جانشین دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین  در گفتگویی با رادیو صدای قدس مواضع جنبش  را در رابطه با وضعیت قدس ومسجد الاقصی بازگو کرد.

به گزارش ندای قدس ، زیاد النخاله تاکید کرد : قدس رمز شکل گیری مرحله نوینی در مبارزه با رژیم صهیونیستی محسوب شده ومسجد الاقصی عنوانی برای گرد هم آیی امت اسلامی است.

وی در بخش دیگری از گفتگویش تاکید کرد : ما از اعلام ابو مازن در تعلیق ارتباطات با اشغالگران استقبال کرده واین اقدام را گامی در راه صحیح می دانیم.

زیاد النخاله در ادامه هم خطاب به مردم فلسطین خاطرنشان کرد : عملیات حلمیش وشهدایی که به دیدار باری تعالی رفتند جرقه ی روشن شدن سوختی هستند که ما را به سوی پیروزی بر اشغالگران خواهد برد.

این رهبر جهاد اسلامی افزود : آنچه که در قدس شاهد آن هستیم جنگ بین حق وباطل است ، باطلی که دسته از مردم به نام دولت اسرائیل آن را تشکیل می دهند.

ابو طارق ، جمعه خشم را اقدامی موفق در محاصره قاتلان وسارقان زمین وسرزمین توصیف کرده وافزود : فلسطین ، قدس ومسجد الاقصی پرچمی است که همگان را از پس کوچه های جنگ های جانبی خارج کرده ودشمن واقعی یعنی همانا اسرائیل را به آنها نمایان می سازد.

متن کامل این گفتگو متعاقبا منتشر خواهد شد