صد سال جنایات صهیونیستی ( بخش دوم )

اهداف باندهای صهیونیستی
هدف اول ، فلسطینیان
باندهای صهیونیستی سه هدف را برای عملیات تروریستی شان ترسیم نمودند ، هدف اول اعراب فلسطینی با هدف آواره نمودن آنان و ، مجبور ساختشان به ترک اراضی و آماده نمودن موقعیت برای غاصبین برای ساخت رژیم صهیونیستی به وسیله کشتار جمعی ، حمله به محله ها و موسسات عربی یا سرقت مسلحانه علیه بانک ها و حمله به مقدسات اسلامی و مسیحی .
هدف دوم ، قیمومیت بریتانیا در فلسطین
بلافاصله پس از پایان جنگ جهانی دوم ، باندهای صهیونیستی علیه متحد سنتی بریتانیا ، تغییری را در تعادل قدرت های جهانی و ورود ایالات متحده آمریکا با تمام وزن خود در برابر درگیری های بین المللی و کاهش نفوذ استعماری انگلیس به وجود آوردند .
جنبش صهیونیستی در این مرحله ، ایالات متحده آمریکا را به عنوان یک متحد استراتژیک به حساب اتحاد مشترک سابق بریتانیا لحاظ نمودند و به دستورات حکومت آمریکا پاسخ داد که منافع آن با منافع انگلستان مغایر بود . باند های صهیونیستی ، تروریسم سازمان یافته خود را علیه منافع انگلیس در فلسطین ترسیم نموده و نهادهای نظامی و اقتصادی آن را هدف قرار دادند .
حتی شخصیت های رسمی در حکومت انگلستان که در آن زمان گروه تروریستی ” لیحی ” ، زندگی تروریستی لرد موین وزیر بریتانیایی را هدف قرار داد که نوامبر 1942 کشته شد ، دلیل آن این بود که عامل جلوگیری از مهاجرت صهیونیست ها به فلسطین و حمایت او از حقوق عربی بود که گفت ، ” اعراب زندگی می کردند و گورهای مرده های آنان بیشتر از 50 نسل در این کشور بود و فلسطین را به میل خود به یهودیان تحویل نمی دهند .
جنبش صهیونیسم و گروه های تروریستی این سخنان را تحریک ضد پروژه صهیونیسم و اهداف تجاوزکارانه و توسعه طلبانه خود دانسته و او را کشتند .
هدف سوم ، یهودیان
آتش و سلاح باندهای صهیونیستی به طرف هر یهودی مخالف با ایده رژیم صهیونیستی و طرح آن بر اساس تعدی به اراضی فلسطینی و سیطره به آن با سلاح بود .
هاگانا یسراییل را کشت
30 ژوئن 1924 ، باند هاگانا ، دکتر یسراییل یعقوب شاعر خبرنگار نامی را به دلیل مخالفت با پروژه صهیونیست و تلاش او برای ایجاد جبهه عربی یهودی علیه طرح صهیونیستی در فلسطین تصفیه کرد چون اعتقاد داشت سبب ضرر برای ایده های نژادپرستانه صهیونیستی می شود ، سپس باندهای صهیونیستی نیز علیه یهودیان جهان به منظور مجبور ساختنشان به مهاجرت به فلسطین اقدام به تروریسم ضد آنان نمودند .
باند صهیونیستی پالماخ
19 ماه مه 1936 ، پالماخ که در عربی به معنی گروهان تندر می باشد با تلاش های یک تروریست به نام بنسحاق سدیه تشکیل شد که گشتی های شهرک های صهیونیستی را با کمک گارد سیار تشکیل داده بود .
15 می 1941 ، پالماخ با باند هاگانا متحد و به عنوان بازوی این گروه درگیر شد ، هدف آن نظارت کامل بر وضعیت جنگی ارتش صهیونیستی در فلسطین بود . این باند تروریستی نشان دهنده روند جنگی ارتش صهیونیستی در فلسطین و روند نژادپرستانه جنبش صهیونیسم بود که اقدام های تروریستی و جنایت های زیادی را ضد مردم عرب فلسطین انجام داد .
کشتار روستای سعسع
روستای سعسع فلسطین در یک تپه صخره ای در قلب کوه های الجلیل علیا واقع شده است . این در تقاطع شبکه ای از جاده ها برای رسیدن به روستاها و شهرهای همسایه مانند صفد قرار داشت و جمعیت آن در سال 1945 میلادی 1130 نفر بود قبل از اینکه توسط مهاجمان صهیونیست در 16 / 2 / 1948 میلادی اشغال شود ، در آن زمان قیمومیت انگلستان به فلسطین همچنان بود .
بمب گذاری خانه های روستایی
15 فوریه ، گروهانی از نیروی سوم پالماخ به روستای فلسطینی سعسع حمله کرد ، به این بهانه که این ، روستا پایگاه جنگجویان عرب از اهالی روستا می باشد ، دستورات داده شده به فرمانده نیرو به نام موشه کلمن بمب گذاری 20 خانه و کشتن بیشترین تعداد ممکن از مبارزان بود ، پس شبه نظامیان پالماخ تروریستی ، در شب مواد منفجره را در برخی از خانه قرار داده و آن را منفجر ساختند که نتیجه این بود که 10 خانه به شکل کلی یا جزیی تخریب شد و ده ها تن کشته شدند ، فرمانده عملیات گفت که با این حمله وحشت زیادی ، در قلب مردم روستاهای منطقه ایجاد شده است .
گزارش های مطبوعاتی ادعای پالماخ تروریستی را تکذیب کردند که از این روستا به عنوان پایگاه جنگی استفاده می شده است ، نیویورک تایمز آمریکایی گزارش داد که گروهی از افراد مسلح وارد روستا شدند و بمب را اطراف خانه ها کار گذاشتند بدون آنکه با مقاومت مواجه شوند .
این گزارش حاکیست که 11 روستایی کشته شدند ( 5 کودک ) و 3 نفر زخمی شدند و 3 خانه کامل تخریب شده و 11 خانه دیگر به شدت آسیب دیده اند .
به گزارش آسوشیتد پرس ، روزنامه افزود که این حمله توسط نیروهای صهیونیست در شمال جلیل انجام شد و همزمان حمله ای به روستای طیطبا انجام دادند .
عملیات حیرام
قتل عام دوم روز 30 اکتبر ، روز اشغال روستا در چارچوب ، عملیات حیرام بود . هاگانا این عملیات را به اینگونه توصیف نمود ، لشکر شیفع با راحتی روستای سعسع را اشغال نمود و با هیچ مقاومتی مواجه نشد .
یسراییل گالیلی رئیس ستاد هاگانا گفت، کشتار جمعی در روستا انجام شده است .
باند آرگن صهیونیستی
در سال 1937 ، پس از آنکه محدودیت های بریتانیا در باره مهاجرت یهودیان به فلسطین بسیار افزایش یافت تا عصبانیت اعراب را کاهش دهد ابراهام تیهومی از تندروهای هاگانا منشق شد و سازمانی نوین به نام آرگون بنا نهاد که جهنم را برای مردم فلسطین بسازد .
در زبان عبری ، ” آرگن ” به معنی ” سازمان ملی نظامی ” است که یک تشکل جنگی تروریستی است . شعار سازمان ، نقشه ای از فلسطین به اردن با یک تفنگ بالای آن می باشد که در اطراف آن راک کاح بود .
این سازمان از حکومت لهستان در سال 1936 برای مهاجرت یهودیان لهستان به منظور پاکسازی جامعه لهستان ، از یهودیان ، کمک دریافت نمود ، به عنوان یکی از فقیرترین طبقات جامعه لهستان ، همچنین ، از تأمین تجهیزات ، سلاح و آموزش جنگی، حمایت نمود . در سال 1943 ، مناخیم بگین نخست وزیر صهیونیستی ، اولین رهبر این سازمان تروریستی بود .
60 حملۀ تروریستی علیه فلسطینیان
حین انقلاب فلسطین علیه قیمومیت انگلستان در سالهای 1936- 1939 ، ارگون باند صهیونیستی بیش از 60 حمله تروریستی علیه فلسطینی های عرب را به همراه حمله به نیروهای اشغالگر بریتانیا انجام داد . این گروه به عنوان یک سازمان تروریست ، توسط بسیاری از سازمان های جهانی پس از جنگ جهانی دوم حملاتی را انجام داد که در آن دوره بیشتر از 250 فلسطینی شهید شدند .
پایان بخش دوم