رمضان عبدالله برای مبارزه نیازی به اجازه ایالات متحده ندارد

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگوی اختصاصی با قدسنا گفت که دکتر “رمضان عبدالله شلح” برای مبارزه نیازی به اجازه ایالات متحده ندارد .
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن محکومیت این اقدام دولت آمریکا آن را جانبداری واضح و همسویی صریح از سوی واشنگتن با اشغالگران صهیونیست در قلع و قمع و سرکوب جنبش های آزادی بخش ملی دانست .
داود شهاب تاکید کرد ، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای مقاومت خود در برابر غاصبان سرزمینش نیازی به اجازه یا تایید هیچ طرف مانند آمریکا ندارد .
وی سپس افزود که رمضان عبدالله به دفاع مستمر خستگی ناپذیر خود از ملت ، وطن و مسئله فلسطین شهره عام و خاص است ، او به چارچوب های ثابت امت اسلامی وملت فلسطین و حق خویش در وطنش فلسطین پایبند است ، و به طور مطلق هر نوع عقب نشینی یا چشم پوشی را در این رابطه نمی پذیرد ، و در این راستا هرگز نیازی به تایید و رضایتمندی آمریکا یا کشورهای منطقه آن هم از گذرگاه اسرائیلی نداشته و نخواهد داشت .
شهاب خاطر نشان ساخت که همانگونه که در بیانیه به آن اشاره نمودیم ، این اقدام آمریکا در تحت تعقیب قرار دادن دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیشتر از پیش ما را در جهاد خود علیه اشغالگران ثابت قدم نموده و ما را بیش از گذشته به حقوق ، اصول ومواضع خود در ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین پایبند می نماید .
همزمان با سی امین سالگرد تاسیس جنبش جهاد اسلامی فلسطین اف‌بی‌آی نام دکتر رمضان عبدالله دبیرکل این جنبش را در لیست تحت پیگرد خود قرار داد .
ائتلاف گروه های مقاومت فلسطین تصمیم امریکا علیه دکتر رمضان عبدالله را یک خدمت جدید و آشکار به صهیونیست‌ها دانستند و تاکید نمودند که آمریکا با این تصمیم نشان داد که از رژیم صهیونیستی دستور دریافت می نمایند .