دفاع از فلسطین حق قانونی و مشروع است

ناصر ابوشریف در گفتگوی اختصاصی با قدسنا گفت که دفاع از فلسطین حق قانونی و مشروع است و ما همچنان به مبارزه ادامه خواهیم داد.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران سپس افزود که رهبران رژیم صهیونیستی که با حمایت آمریکا با غصب سرزمین فلسطین وکشتار مردم آن رژیم خود را بر پا کرده اند، باید در فهرست تروریسم بین المللی نامشان ثبت شود . .
ابو شریف در ادامه این گفتگو تاکید نمود که مقاومت فلسطین و رهبری آن بر حق مشروع خود که در کنوانسیون ها و قوانین بین المللی محترم شمرده شده ، تاکید دارد و کاری جز مبارزه با تروریسم و اشغالگری برای نجات بخشی مردم فلسطین نمی کند ، در واقع تروریسم اصلی وسازمان یافته را رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین انجام داده وبدون هیچ حقی سرزمین و آب و خاک ما را به اشغال خویش در آورده است .
وی با اشاره به اقدامات مستمر وسازمان یافته دولت آمریکا در حمایت از تروریسم و اشغالگری رژیم صهیونیستی افزود که درج دوباره نام دکتر رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در آنچه که به لیست افراد تحت تعقیب دولت آمریکا شهرت یافته نشان از حمایت بی حد وحصر و بی چون وچرای آمریکا از رژیم صهیونیستی و همکاری وهمراهی کاخ سفید با جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و کشورهای منطقه دارد .
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران تاکید کرد ، چنین اقدامی نه تنها خللی در عزم ملت فلسطین برای مبارزه تا آزادی سرزمین خویش نخواهدداشت بلکه انگیزه جریان مقاومت فلسطین را برای تلاش بیشتر جهت ادامه مبارزه تا خارج کردن تمامی اشغالگران از سرزمین خویش صد چندان می کند .
همزمان با سی امین سالگرد تاسیس جنبش جهاد اسلامی فلسطین اف‌بی‌آی نام دبیرکل این جنبش را در فهرست تحت پیگرد خود قرار داد .
ائتلاف گروه های مقاومت فلسطین تصمیم آمریکا علیه دکتر را یک خدمت جدید و آشکار به صهیونیست‌ها دانستند و تاکید کردند که امریکا با این تصمیم نشان داد که از رژیم صهیونیستی دستور دریافت می نماید .