عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی بزرگترین فسق است

ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی بزرگترین فسق است .
وی در همایش ” نخرج هنا و عیوننا علی القدس ” که در دفتر حزب ” الوفاء الاسلامی ” بحرین در قم روز 16 فروردین 97 برگزار شد ، تصریح نمود که عمر مساله فلسطین صد سال است و پس از صد سال ، شاهد بالفور ترامپ هستیم که قدس را پایتخت اسراییل خواند و بالفور ابن سلمان که وطن قومی یهود را به رسمیت شناخت .
ابوشریف حمایت مردم بحرین، از مردم فلسطین را ستود و گفت که این موضع، بر خلاف موضع سران منامه در زمینه عادی سازی رابطه با رژیم اسراییل است .
وی افزود که متاسفانه حکام کشورهای عرب حوزه خلیج فارس به طرف عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی می دوند اما فراموش نموده اند که کیسینجر گفته بود رژیم صهیونیستی ، تا 20 سال دیگر نابود می شود آنان بدانند که اگر رژیم موفقیتی داشته به خاطر تفرقه عربی است . اگر این تفرقه نبود رژیم صهیونیستی نمی توانست این مدت دوام آورد ، اما بدانند که رژیم تا ابد دوام نخواهد آورد و اتکا به آن اشتباه است ، مردم فلسطین هرگز از مقاومت عدول نکردند و به مقاومت ادامه دادند .
ابوشریف با انتقاد از عربستان سعودی ، امارات و بحرین به خاطر عدم حمایت از آرمان فلسطین ، گفت که چنین حکومت هایی استبدادی و غیرقانونی هستند ، پس می کوشند مسائل سنی و شیعه را مطرح نمایند تا اهدافشان را محقق سازند . هدف آنان تجزیه منطقه است ، اما قدس ، مسجد الاقصی و فلسطین باقی خواهد ماند به این دلیل که مردم فلسطین به مقاومت ادامه می دهند ، مردم فلسطین همواره به یکدیگر متحدند ، عامل اختلاف ، پیمان اسلو بود ، باید استراتژی واحدی در برابر رژیم صهیونیستی ، ایجاد شود ، البته وتوی عربی در برابر این وحدت وجود دارد که کار را بسیار ، دشوار نموده است . بدون وحدت نمی توان بر رژیم صهیونیستی و توطئه های استعماری صهیونیستی غربی پیروز شد .
وی افزود که انتفاضه مردم بحرین مسالمت آمیز بود و مسیر آن درست بود ، مانند راه فلسطین ، قدس و مسجد الاقصی که درست است ، موضع ایران ستودنی است که از 39 سال قبل ، به حمایت از آرمان فلسطین متمسک می باشد و مقام معظم رهبری به این موضوع تاکید فرمودند ، دفاع از فلسطین ، بخشی از عقیده ، منش و سیاست ایران ، است ، انقلاب اسلامی ایران در صورتیکه دفاع از فلسطین را انجام نمی داد ، خاصیتش را از دست می داد ، امام خامنه ای تاکید فرمودند که عربستان دشمن ما نیست حتی اگر با آن اختلاف هایی ، داشته باشیم بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی دشمن ما هستند .