گفت و گوی ابوشریف با خبرگزاری دفاع مقدس در طبس

5 / 2 / 97
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس در طبس گفت و گو کرد .
وی پس از پایان مراسم شکرگزاری سالگرد شکست آمریکا در طبس گفت که امام خمینی ( ره ) به درستی فرمودند که شن ها مامور خدا بودند ، لطف خدا همواره شامل افراد با ایمان است .
آمریکا با شیوه هایی مانند جنگ ، محاصره و تحریم کوشید نظام اسلامی ایران را سرنگون نماید اما نتوانست ، حتی جنگ هایی مانند یمن ، سوریه ، عراق و افغانستان برای شکست دادن انقاب اسلامی ایران بود اما این کشور 40 سال پایداری نموده است .
من به آمریکا نصیحت می نمایم شیوه اش نسبت به ایران را تغییر دهد و به جای آنکه منافع ، رژیم صهیونیستی برایش مهم باشد منافعش با کشورهای اسلامی را حفظ نماید ، منافع آمریکا در ، دوستی با رژیم اسراییل نیست بلکه با همکاری با کشورهای اسلامی است .
روز شکست آمریکا در طبس روز شادی و جشن برای افراد با ایمان بوده و نشانه عدوات ملت های جهان با آمریکا است ، آمریکا منفور جهانیان می باشد و فقط شماری از رژیم های مستبد با آن رابطه دارند .
ما ساکنان این منطقه هستیم و اجازه این را نمی دهیم که آمریکا بر منطقه سیطره بیابد ، آمریکا هفت تریلیون دلار برای حمله به افغانستان و عراقذ و ضربه زدن به امت اسلام و انقلاب اسلامی ایران هزینه نمود اما با شکست مواجه شد و به همین دلیل اقتصاد ، سیاست و جامعه اش تحمل جنگ دیگری را ندارد و تهدیدهایش ضد ایران بی ارزش است .