ملت فلسطین جنایتکاران را مجازات خواهد نمود

24 / 2 / 97
نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: ما به آن‌هایی که علیه ملت فلسطین ظلم کردند می‌گوییم که هرگز این جنایت‌هایی که علیه ما صورت گرفته است را فراموش نمی‌کنیم و تمام آن‌هایی که در جنایت علیه ملت ما نقش داشتند، روزی آن‌ها را مجازات خواهیم کرد.
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران در همایش گرامیداشت 70 سال مقاومت در برابر اشتغال اظهار داشت: اولین کشوری که علیه فلسطینی‌ها مرتکب جنایت شد، انگلیس بود که رژیم صهیونیستی را در این سرزمین بنا کرد.
وی با بیان این که دومین جنایت به فلسطینی‌ها از سوی باندهای صهیونیستی‌ها صورت پذیرفت ، گفت: باندهای صهیونیستی جهادیان را مجبور کردند تا به فلسطین مهاجرت کنند. این در حالی بود که آن‌ها خود تمایل نداشتند به فلسطین مهاجرت کنند چرا که در دین آن‌ها آمدن به این سرزمین حرام بود.
نماینده جنبش جهاد اسلامی ادامه داد: رهبران صهیونیستی خود ملحد بودند، آن‌ها نه به دین یهود اعتقاد داشتند و نه به دین مسیحی و اسلام. آن‌ها حتی خداوند را هم قبول نداشتند.
وی گفت: یکی دیگر از آن‌هایی که جنایتی علیه ملت فلسطین مرتکب شد، نخست وزیر وقت انگلیس بود که با افتخار از اعلامیه بالفور حمایت کرد و حاضر به عذرخواهی نشد. ما به آن‌هایی که علیه ملت فلسطین ظلم کردند می‌گوییم که هرگز این جنایت‌هایی که علیه ما صورت گرفته است را فراموش نمی‌کنیم و تمام آن‌هایی که در جنایت علیه ملت ما نقش داشتند، روزی آن‌ها را مجازات خواهیم کرد.
ابوشریف تصریح کرد: آمریکا نیز یکی از کشورهایی است که از سال 1967 حامی اصلی رژیم صهیونیستی در تمام سطوح سیاسی، مادی، معنوی و نظامی است که همچنان از این رژیم حمایت می کند. بنیامین نتانیاهو این نخست وزیر رژیم صهیونیستی این قدرت را دارد که می‌تواند ترامپ را به هر سمتی که دوست دارد سوق دهد تا وی از رژیم صهیونیستی حمایت کند.
وی عنوان کرد: مهم ترین جنایتی که علیه فلسطینی‌ها صورت گرفت، در سال 1948 میلادی بود که دو سوم مردم فلسطین مجبور شدند از این کشور خارج شوند. این در حالی بود که یهودیان از ابتدای دوران اسلامی حتی ماقبل آن نیز در این سرزمین‌ها وجود نداشتند. آنها با افسانه‌ای که خود ساخته بودند، به این سرزمین آمده بودند. مردم فسلطین افسانه نیستند بلکه در طول 100 سال ثابت کرده‌اند که ساکن اصلی این سرزمین‌ها هستند. نمونه آن راهپیمایی بازگشت است که همچنان ادامه دارد.
نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: تنها سلاح مردم غزه سنگ، پرچم و سخنرانی است. با این حال رژیم صهیونیستی از آن ملت می‌ترسند. امروز تا ساعت 15، 16 نفر از فلسطینی‌ها در راهپیمایی «بازگشت» شهید شدند. صهیونیست‌ها می‌خواهند مردم فلسطین، فلسطین را فراموش کنند ما به آن‌ها می‌گوییم، هرگز فلسطین را فراموش نخواهیم کرد.
وی در ادامه افزود: چرا آمریکایی‌ها با ایران‌ها درگیر می‌شوند؟ علتش این است که چون ایران با اسرائیل رو در رو شده است. مساله آنها با ایران به تاسیسات هسته‌ای مربوط نمی‌شود بلکه مشکل اصلی آن‌ها با ایران این است که ایران با رژیم صهیونیستی که نمونه بارز یک رژیم ظالم است مقابله می‌کند.
ابوشریف با بیان این که برخی از سران عربی طرفدار رژیم صهیونیستی هستند، گفت: منافقینی در جهان عرب هستند که در گذشته روابط پنهان با رژیم صهیونیستی برقرار می‌کردند اما امروزه این روابط را علنی کرده و به آن افتخار می‌کنند. آن‌ها فلسطینی‌ها را دشمن خود می‌دانند و در مقابل از اسرائیل به عنوان دوست نام می‌برند. طبق وعده الهی رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی دارای مولفه‌های قدرت زیادی است. حتی دو سوم اموال جهان را نیز در دست دارد که می‌تواند ترامپ را برای حمایت خود بسیج کند اما این رژیم ریشه ندارد. رهبران خودشان نیز اذعان دارند که این رژیم از فلسطین ریشه ندارد.