شروط پمپئو را نتانیاهو نوشته است

2 / 3 / 97
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت که شروطی که پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای ایران اعلام نموده را در واقع بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشته است .
وی در گفت و گو با برنامه 360 درجه تولید شبکه مستند سیمای جمهوری اسلامی ایران ، افزود که علت مبارزه مردم فلسطین ، اشغال این سرزمین و اخراج مردم آن در سال 1948 و جایگزین سازی یهودیان به جای آنان بود که جنایتی ضد بشری می باشد .
انتقال سفارت آمریکا به شهر قدس رویدادی عظیم بود که باید واکنش به آن عظیم می بود ، هدف از این اقدام ، خارج نمودن موضوع قدس و بازگشت آوارگان فلسطینی به وطن ، از روند گفت و گوهای صلح بود .
مردم غزه که در راهپیمایی بازگشت شرکت می نمایند بیشتر از 10 سال است که در محاصره بسیار شدید قرار دارند که با همسویی بین المللی عربی بوده است ، جنایات رژیم صهیونیستی ضد این ملت دارای ریشه های عقلانی لاهوتی یهودی است .
سران حکومت های عربی که شماری از آنان بچه هستند در این محاصره نقش دارند ، مانند امارات یا عربستان سعودی ، اینان فقط به صندلی شان و حفظ آن می اندیشند و می کوشیند مشکلات داخلی شان را به خارج صادر نمایند ، رژیم های مزبور هیچ مشروعیتی ندارند و حتی برای حل مشکلات سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی شان راهکاری ندارند و اشخاص فاسد مشاورشان هستند مانند ولیعهد امارات که جرج نادر که دارای مشکلات بسیار شدید اخلاقی است ، مشاورش است .
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان نیز فقط قایق تفریحی و قصر می خرد ، آیا اینها می خواهند امت را به مسیر صحیح هدایت نمایند .
موضع جمهوری اسلامی ایران ، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به مساله فلسطین مشخص بوده و تغییر نکرده است ، موضع ترکیه که سفیر خود را از رژیم صهیونیستی فراخواند و سفیر رژیم را اخراج نمود بسیار محترم است .
اینکه ایران را محاصره نموده اند به خاطر اتمی نیست بلکه به خاطر آن است که تسلیم آمریکا و رژیم اسراییل نشد .
خشونت و ایجاد نفرت در میان مردم بخشی از فرهنگ صهیونیستی است ، اما به وسیله آن نتوانستند مردم فلسطین را به تسلیم وادار نمایند ، رژیم صهیونیستی می داند در منطقه ای آمده که تعلقی به آن ندارد ، حتی ریشه ندارد و از سخنان بشکه ای مانند وزیر خارجه بحرین که گفته اسراییل حق دفاع از خود را دارد بسیار شاد می شود که نشانه ضعف رژیم اسراییل است .
اسراییل فقط شامل چند شهرک است و کاری نمی تواند انجام دهد و در حالتی از ترس از مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران می باشد .