حمايت ناصر ابوشريف از مقاومت مردم یمن

1 / 9 / 97
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران حمایت قاطع خود را از مقاومت مردم یمن در برابر آل سعود و ائتلاف آن اعلام نمود.
وی در همایش بین المللی حمایت از مردم مظلوم و مقاوم یمن که در سالن همایشهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، افزود که حمایت از مردم یمن وظیفه انسانی، استراتژیک و دینی همه ما و تمام آزادیخواهان و اشخاصی است که ضمیر دارند.
ابوشریف تصریح نمود که جنگ یمن بزرگترین جنایت تاریخ بشریت است و حتی کشورهایی که از عربستان سعودی حمایت می کردند، الان پایان آن را خواستارند.
وی ادامه داد که دشمن می خواهد کشورهای منطقه نابود شوند تا رژیم صهیونیستی پایدار بماند اما به یاری خداوند با شکست مواجه شدند و به فضل الهی یمن در این مسیر پیروز خواهد شد.
ابوشریف خاطر نشان نمود که راه جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمایت از مردم یمن راه درست است و طرح عربستان سعودی، امارات و حامیانشان برای سلطه بر یمن و شکست دادن مقاومت این مردم مقاومت هرگز موفق نخواهد بود.
وی گفت که جنبش جهاد اسلامی فلسطین و تمام گروههای فلسطینی و مردم آن قاطعانه از مقاومت مردم قهرمان یمن در برابر طرحهای استکباری صهیونیستی سعودی حمایت می نمایند.