مساله فلسطین موضوع وحدت بخش جهان اسلام است

28 / 8 / 97
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین دلیل ایجاد تفرقه میان امت اسلامی را وجود رهبران فاسد و طرفدار استکبار جهانی دانست و بر ضرورت برگزاری کنفرانس وحدت تأکید نمود .
ناصر ابوشریف ، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب در خصوص اهمیت مساله قدس و انتخاب این موضوع برای کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی گفت: برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند در خدمت طرح‌های امت اسلامی و مساله فلسطین باشد چرا که مساله فلسطین مساله وحدت بخش جهان اسلام است.
وی افزود: برگزاری هرچه بیشتر کنفرانس های وحدت و همچنین ترغیب مردم به اهتمام ورزیدن نسبت به خروجی این کنفرانس ها، بسیار مهم است زیرا مردم را به طرف تحقق اهداف و اصول اسلامی در رابطه با مساله فلسطین سوق خواهد داد.
ابوشریف با اشاره به تشدید تفرقه میان امت اسلامی در شرایط کنونی اظهار داشت: در این مرحله که متأسفانه امت اسلامی به دلیل وجود رهبران فاسد و طرفداران استکبار در منطقه، با تفرقه شدید روبرو است و در مسیر اشتباه حرکت می کند، ما باید کاری کنیم که امت اسلامی به سمت صحیح هدایت شوند لذا برگزاری اینگونه کنفرانس ها ضرورت پیدا می کند.
نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران تاکید کرد: این کنفرانس ها باید ساز و کار صحیحی داشته باشند تا بتوانند اهداف مقرر شده خود را اجرایی کنند و امت اسلامی را برای مقابله با دشمنان حقیقی این امت و مقابله با تمام نظام های مرتبط با استکبار که در گذشته و حال حاضر به عنوان کمربند امنیتی برای رژیم صهیونیستی و توجیه حضور آن در منطقه در حال فعالیت بوده و هستند، تشویق و ترغیب نماید .